Obchodné podmienky spoločnosti Partneři s.r.o.


1) Objednávka, ochrana osobných údajov

Pri spracovaní objednávky požadujeme Vaše identifikačné údaje, ktoré sú nevyhnutné na vystavenie daňových dokladov. Spôsob objednania je možný telefonicky, osobne, poštou, e-mailom, faxom alebo prostredníctvom webovej stránky Sportovnepohare.sk.
Prehlasujeme, že osobné údaje považujeme za dôverné a pracujeme s nimi v súlade so zákonom č.101/2000 Sb.
Potvrdenie objednávky obdržíte e-mailom, alebo Vás budeme kontaktovať telefonicky či osobne.

2) Dodávky tovaru, ceny, platba

Štandardne je tovar dodávaný poštou, obchodným balíkom. Cena prepravy je 5,77 €, pri objednávke nad 115,38 € s DPH neúčtujeme balné ani prepravné. Preprava sa riadi podmienkami prepravcu. Osobný odber z predajne alebo našou dopravou po dohode na miesto určenia. Cena tovaru je uvedená vrátane DPH 21 %. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu ceny a technických parametrov za predpokladu včasného informovania zákazníka písomnou alebo ústnou formou. Platbu možno realizovať bankovým prevodem, v hotovosti, dobierkou, zálohovou platbou alebo platobnou kartou on-line.

3) Termín dodania

Pri štandardných objednávkach je termín dodania do 24 - 48 hodín od doručenia. Pokiaľ niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás hneď informovať.

4) Záručné a reklamačné podmienky, vrátenie tovaru

Záruku na tovar poskytujeme v súlade s obchodným zákonníkom, v zákonnej lehote 24 mesiacov, pokým nie je uvedené ináč. Reklamáciu je zákazník povinný oznámiť do 48 hodín od doručenia, najlepšie písomne s jasným popisom chyby či poškodenia. Za poškodenie spôsobené prepravcom neručíme. Tovar možno vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu v nepoškodenom stave, kompletný a v originálnom balení. K tovaru musí byť priložený daňový doklad o kúpe. Náklady spojené s vrátením tovaru nesie zákazník. Po dohode budú peniaze vrátené bankovým prevodom alebo zloženkou. O ukončení reklamácie bude zákazník informovaný. Pokým nebudú splnené všetky podmienky vrátenia, bude tovar odoslaný naspäť zákazníkovi.

Spoločnosť Partneři s.r.o.